PES League 2010

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w arcyważnym turnieju!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Regulamin i zasady
Gra wstrzymana. Termin powrotu nieokreślony.

#61 27-03-2011 18:32:50

 TurboDymoMan

VIP

7046690
Zarejestrowany: 11-11-2009
Posty: 882
Punktów :   
Manager: Bayern Monachium

Re: Niekończąca sie opowieść...

Pewnego razu pod siedzibą PZPN w Warszawie...zobaczyłem Franciszka Smudę, siedzącego na ławce...Kiedy on zauważył, że chcę zrobić mu zdjęcie...zjebał jak najszybciej do lasu...Spotkał tam...Grzegorza Lato i powiedział mu że jest...platfusem. Prezes usłyszawszy te słowa bardzo się.......
wkurwił i postanowił...rozwiązać ten cały burdel, jakim jest bez wątpienia Polski Związek Piłki Kopanej. Jednak na przeszkodzi sławnemu kiedyś piłkarzowi stanął.... Turbo Dymo Man i Zawstydził Grzegorza Lato ...zarabiając 2 razy więcej piniędzy za nic nie robienie. Na szczęście na pomoc Grzesiowi przyszedł...bóbr który znał tysiąc bitów i z wielką nienawiścią powiedział...wypierdalajcie od mojego guru! On jest prezesem i to on tu rządzi!!! Sprzeciwił mu się jednak....mówiąc zamknij morde jebany czarnuchu...Lato widząc, że nawet bóbr już go nie lubi postanowił.....narobić w majty w celu...odstraszenia zwierzyny od siebie po czym...zaczęło śmierdzieć starymi ludźmi. Zainteresowanie wszystkich przeniosło się na....barbi ktora pojawila sie nagle w lesie i bobr postanowil ja ..okraść. Na szczęście w pobliżu stał....Leo benhauer który zabil bobra i zerznol barbi po czym ... powołał ich do swej zjebanej reprezentacji platfusów i rzekł mówiąc...ej jebane platfusy jak niezaczniemy wygrywac to no kurde wyjebią mnie. Nadszedł czas meczu i ...jak przjebiecie z Reprezentacją San Marino nie dostaniecie pół litra Sobieskiej, dlatego musicie ...im ostro dojebac conajmniej 1:0 bo jak nie to...każdy dostanie w mordę od Laty i szlaban wchodzenia do Burdelu, dlatego ...Musicie wygrac. Mecz zakończył sie wynikiem...1-0 dla Poslki po bramc w 99 minucie ze spalonego. W nagrodę nasi sportowcy....otrzymali pół litra do podziału, a gdy już wypili....jebneli sie spac bo powiedzieli ze pol litra to za malo. Gdy się obudzili...znaleźli się na boisku b-klasowego....Balatonu Klasztorek i powiedzieli że...mogą podawać piłki seniorom tego klubu.  Kapitan polskiej reprezentacji, Michał Żewłakow zdenerowował się i zadzownił po posiłki, a konkretnie po...Turbo DYmo mena , który...miał jednak inne plany na ten weekend. Wróćmy teraz pod siedzibę PZPN....Gdzie toczy się pojedynek pomiędzy Bońkiem , a Dodą cudem wygrywa...Doda bo wspomógł jej były małżonek, który zaczął kopać piłkę w...w byłą żone lecz ona jest taka twarda i piłka odbijając się odniej za każdym razem trafiała w Bońka. Boniek po walce wstał i...zaśpiewał: "Być Gołotą, być Gołotą zjebanie jest...". W tej chwili do gry wszedł Grzesiu Lato krzycząc... a kur.wa niespodziewałeś się mnie tak wcześnie...i wyje.bał bońkowi z prawego...kutasowego. Tymczasem u Ciebie w domu Twoja stara piła...belzebuba po 3.50 i krzyczała... DO boju ...do boju, do boju kutasy! Przejdźmy teraz do bardziej piłkarskiej części tej historii. Na Santiago Bernabeu trwał właśnie najważniejszy mecz w historii futbolu. Real Madryt podejmował..... Lechie Gdańsk , która zajmowała wysoką pozycje w niemieckiej bundeslidze... pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 dzięki golą ..dzięki golą...W drugiej połowie spotkania Edek strzela gola dla Lechii Gdańsk która przegrywała 0-0... Po meczu Edek...powiedział , że Howard Webb nie uznał mi bramki, którą zdobyłem. Ciekawe dlaczego ?...czyżby był przekupiony? Nic z tych rzeczy. Po prpostu nie sędziował Howard Webb sędzia, tylko elekryk. No a wieczorem w pubie Kaktus spotkali się.... zcwelować -.- robili to przez...pół godziny i wrócili do domu oglądać Ligę Mistrzów. Real Madryt grał właśnie z...łks łudź w tym meczu wynik spotkania wynosił 99:98 po rzutach karnych. Ale Widzew zaczął odrabiać straty, bo na boisku pojawił się...Zbych Boń...który był pedałem. Jego żona...wypięła się i pokolei gracze Realu...zaczęli przewracać się jak domino. Wtedy pojawił się... Polski pedał Jacyków i większość spedalonych piłkarzy realu rzuciła się na niego i zaczęła...ruchać go...na wszystkie możliwe sposoby, czyli...jego marzenie zostało spełnione.  Po godzinie dołączył do nich...czarny murzyn, który był biały. Wtedy...


http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/bfe5b397.jpg
http://img.userbars.pl/103/20408.jpg
http://img.userbars.pl/113/22429.jpg

Offline

 

#62 26-05-2011 16:35:08

Pato7

Vip

11911276
Zarejestrowany: 09-02-2010
Posty: 1313
Punktów :   -1 
Manager: AC Milan

Re: Niekończąca sie opowieść...

Pewnego razu pod siedzibą PZPN w Warszawie...zobaczyłem Franciszka Smudę, siedzącego na ławce...Kiedy on zauważył, że chcę zrobić mu zdjęcie...zjebał jak najszybciej do lasu...Spotkał tam...Grzegorza Lato i powiedział mu że jest...platfusem. Prezes usłyszawszy te słowa bardzo się.......
wkurwił i postanowił...rozwiązać ten cały burdel, jakim jest bez wątpienia Polski Związek Piłki Kopanej. Jednak na przeszkodzi sławnemu kiedyś piłkarzowi stanął.... Turbo Dymo Man i Zawstydził Grzegorza Lato ...zarabiając 2 razy więcej piniędzy za nic nie robienie. Na szczęście na pomoc Grzesiowi przyszedł...bóbr który znał tysiąc bitów i z wielką nienawiścią powiedział...wypierdalajcie od mojego guru! On jest prezesem i to on tu rządzi!!! Sprzeciwił mu się jednak....mówiąc zamknij morde jebany czarnuchu...Lato widząc, że nawet bóbr już go nie lubi postanowił.....narobić w majty w celu...odstraszenia zwierzyny od siebie po czym...zaczęło śmierdzieć starymi ludźmi. Zainteresowanie wszystkich przeniosło się na....barbi ktora pojawila sie nagle w lesie i bobr postanowil ja ..okraść. Na szczęście w pobliżu stał....Leo benhauer który zabil bobra i zerznol barbi po czym ... powołał ich do swej zjebanej reprezentacji platfusów i rzekł mówiąc...ej jebane platfusy jak niezaczniemy wygrywac to no kurde wyjebią mnie. Nadszedł czas meczu i ...jak przjebiecie z Reprezentacją San Marino nie dostaniecie pół litra Sobieskiej, dlatego musicie ...im ostro dojebac conajmniej 1:0 bo jak nie to...każdy dostanie w mordę od Laty i szlaban wchodzenia do Burdelu, dlatego ...Musicie wygrac. Mecz zakończył sie wynikiem...1-0 dla Poslki po bramc w 99 minucie ze spalonego. W nagrodę nasi sportowcy....otrzymali pół litra do podziału, a gdy już wypili....jebneli sie spac bo powiedzieli ze pol litra to za malo. Gdy się obudzili...znaleźli się na boisku b-klasowego....Balatonu Klasztorek i powiedzieli że...mogą podawać piłki seniorom tego klubu.  Kapitan polskiej reprezentacji, Michał Żewłakow zdenerowował się i zadzownił po posiłki, a konkretnie po...Turbo DYmo mena , który...miał jednak inne plany na ten weekend. Wróćmy teraz pod siedzibę PZPN....Gdzie toczy się pojedynek pomiędzy Bońkiem , a Dodą cudem wygrywa...Doda bo wspomógł jej były małżonek, który zaczął kopać piłkę w...w byłą żone lecz ona jest taka twarda i piłka odbijając się odniej za każdym razem trafiała w Bońka. Boniek po walce wstał i...zaśpiewał: "Być Gołotą, być Gołotą zjebanie jest...". W tej chwili do gry wszedł Grzesiu Lato krzycząc... a kur.wa niespodziewałeś się mnie tak wcześnie...i wyje.bał bońkowi z prawego...kutasowego. Tymczasem u Ciebie w domu Twoja stara piła...belzebuba po 3.50 i krzyczała... DO boju ...do boju, do boju kutasy! Przejdźmy teraz do bardziej piłkarskiej części tej historii. Na Santiago Bernabeu trwał właśnie najważniejszy mecz w historii futbolu. Real Madryt podejmował..... Lechie Gdańsk , która zajmowała wysoką pozycje w niemieckiej bundeslidze... pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 dzięki golą ..dzięki golą...W drugiej połowie spotkania Edek strzela gola dla Lechii Gdańsk która przegrywała 0-0... Po meczu Edek...powiedział , że Howard Webb nie uznał mi bramki, którą zdobyłem. Ciekawe dlaczego ?...czyżby był przekupiony? Nic z tych rzeczy. Po prpostu nie sędziował Howard Webb sędzia, tylko elekryk. No a wieczorem w pubie Kaktus spotkali się.... zcwelować -.- robili to przez...pół godziny i wrócili do domu oglądać Ligę Mistrzów. Real Madryt grał właśnie z...łks łudź w tym meczu wynik spotkania wynosił 99:98 po rzutach karnych. Ale Widzew zaczął odrabiać straty, bo na boisku pojawił się...Zbych Boń...który był pedałem. Jego żona...wypięła się i pokolei gracze Realu...zaczęli przewracać się jak domino. Wtedy pojawił się... Polski pedał Jacyków i większość spedalonych piłkarzy realu rzuciła się na niego i zaczęła...ruchać go...na wszystkie możliwe sposoby, czyli...jego marzenie zostało spełnione.  Po godzinie dołączył do nich...czarny murzyn, który był biały. Wtedy...powiedział, że jest czarnym murzynem...


http://img.userbars.pl/161/32182.gif
http://img.userbars.pl/119/23655.gif

Offline

 

#63 27-05-2011 22:51:44

 TurboDymoMan

VIP

7046690
Zarejestrowany: 11-11-2009
Posty: 882
Punktów :   
Manager: Bayern Monachium

Re: Niekończąca sie opowieść...

Pewnego razu pod siedzibą PZPN w Warszawie...zobaczyłem Franciszka Smudę, siedzącego na ławce...Kiedy on zauważył, że chcę zrobić mu zdjęcie...zjebał jak najszybciej do lasu...Spotkał tam...Grzegorza Lato i powiedział mu że jest...platfusem. Prezes usłyszawszy te słowa bardzo się.......
wkurwił i postanowił...rozwiązać ten cały burdel, jakim jest bez wątpienia Polski Związek Piłki Kopanej. Jednak na przeszkodzi sławnemu kiedyś piłkarzowi stanął.... Turbo Dymo Man i Zawstydził Grzegorza Lato ...zarabiając 2 razy więcej piniędzy za nic nie robienie. Na szczęście na pomoc Grzesiowi przyszedł...bóbr który znał tysiąc bitów i z wielką nienawiścią powiedział...wypierdalajcie od mojego guru! On jest prezesem i to on tu rządzi!!! Sprzeciwił mu się jednak....mówiąc zamknij morde jebany czarnuchu...Lato widząc, że nawet bóbr już go nie lubi postanowił.....narobić w majty w celu...odstraszenia zwierzyny od siebie po czym...zaczęło śmierdzieć starymi ludźmi. Zainteresowanie wszystkich przeniosło się na....barbi ktora pojawila sie nagle w lesie i bobr postanowil ja ..okraść. Na szczęście w pobliżu stał....Leo benhauer który zabil bobra i zerznol barbi po czym ... powołał ich do swej zjebanej reprezentacji platfusów i rzekł mówiąc...ej jebane platfusy jak niezaczniemy wygrywac to no kurde wyjebią mnie. Nadszedł czas meczu i ...jak przjebiecie z Reprezentacją San Marino nie dostaniecie pół litra Sobieskiej, dlatego musicie ...im ostro dojebac conajmniej 1:0 bo jak nie to...każdy dostanie w mordę od Laty i szlaban wchodzenia do Burdelu, dlatego ...Musicie wygrac. Mecz zakończył sie wynikiem...1-0 dla Poslki po bramc w 99 minucie ze spalonego. W nagrodę nasi sportowcy....otrzymali pół litra do podziału, a gdy już wypili....jebneli sie spac bo powiedzieli ze pol litra to za malo. Gdy się obudzili...znaleźli się na boisku b-klasowego....Balatonu Klasztorek i powiedzieli że...mogą podawać piłki seniorom tego klubu.  Kapitan polskiej reprezentacji, Michał Żewłakow zdenerowował się i zadzownił po posiłki, a konkretnie po...Turbo DYmo mena , który...miał jednak inne plany na ten weekend. Wróćmy teraz pod siedzibę PZPN....Gdzie toczy się pojedynek pomiędzy Bońkiem , a Dodą cudem wygrywa...Doda bo wspomógł jej były małżonek, który zaczął kopać piłkę w...w byłą żone lecz ona jest taka twarda i piłka odbijając się odniej za każdym razem trafiała w Bońka. Boniek po walce wstał i...zaśpiewał: "Być Gołotą, być Gołotą zjebanie jest...". W tej chwili do gry wszedł Grzesiu Lato krzycząc... a kur.wa niespodziewałeś się mnie tak wcześnie...i wyje.bał bońkowi z prawego...kutasowego. Tymczasem u Ciebie w domu Twoja stara piła...belzebuba po 3.50 i krzyczała... DO boju ...do boju, do boju kutasy! Przejdźmy teraz do bardziej piłkarskiej części tej historii. Na Santiago Bernabeu trwał właśnie najważniejszy mecz w historii futbolu. Real Madryt podejmował..... Lechie Gdańsk , która zajmowała wysoką pozycje w niemieckiej bundeslidze... pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 dzięki golą ..dzięki golą...W drugiej połowie spotkania Edek strzela gola dla Lechii Gdańsk która przegrywała 0-0... Po meczu Edek...powiedział , że Howard Webb nie uznał mi bramki, którą zdobyłem. Ciekawe dlaczego ?...czyżby był przekupiony? Nic z tych rzeczy. Po prpostu nie sędziował Howard Webb sędzia, tylko elekryk. No a wieczorem w pubie Kaktus spotkali się.... zcwelować -.- robili to przez...pół godziny i wrócili do domu oglądać Ligę Mistrzów. Real Madryt grał właśnie z...łks łudź w tym meczu wynik spotkania wynosił 99:98 po rzutach karnych. Ale Widzew zaczął odrabiać straty, bo na boisku pojawił się...Zbych Boń...który był pedałem. Jego żona...wypięła się i pokolei gracze Realu...zaczęli przewracać się jak domino. Wtedy pojawił się... Polski pedał Jacyków i większość spedalonych piłkarzy realu rzuciła się na niego i zaczęła...ruchać go...na wszystkie możliwe sposoby, czyli...jego marzenie zostało spełnione.  Po godzinie dołączył do nich...czarny murzyn, który był biały. Wtedy...powiedział, że jest czarnym murzynem...i zapytał ich czy mają zajrac. Oni odpowiedzieli....


http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/bfe5b397.jpg
http://img.userbars.pl/103/20408.jpg
http://img.userbars.pl/113/22429.jpg

Offline

 
In body section ...
Jesteś tutaj przez:

sekund.


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKancelaria odszkodowania Lublin busy Amsterdam